logo

Stavební standardy

Moderní domy jsou postaveny z železobetonových monolitických konstrukcí. Lehkost monolitických konstrukcí umožnuje využít otevřený prostor pro fasádní systém a využití skleněného prosklení pro neomezené výhledy a možnosti.

Schüco je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních okenních, dveřních a fasádních systémů z hliníku. Výrobky značky Schüco se používají po celém světě a splňují nejvyšší nároky kladené na design, komfort, bezpečnost a energetickou účinnost.

Rehau je energeticky komfortní systém pro podlahové vytápění v bytech a používá se v celé Evropě. Všechny podlahové systémy vytápění jsou koncipované tak, aby odolaly nejtvrdším podmínkám a zaručovaly nejvyšší kvalitu a spolehlivost.

Barrisol je francouzská společnost, která udává trendy v oblastech interiérového bytového designu, pnutých stropních podsvícených podhledů a stěn. Dokáže neuvěřitelné interiérové efekty, ale umí vytvořit i klidné a intimní prostředí.

Laufen nabízí osobitost tradiční švýcarské značky, která se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Hlavní kompetence společnosti spočívá ve znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky i v proslulé švýcarské přesnosti.

Villeroy & Boch vznikla již v roce 1748 v srdci Evropy v Lucemburku a za dobu svého působení se stala světově proslulou značkou a jedničkou v oboru. Unikátní design, lehkost, tradice a kvalita vám změní vnímání běžného dne.

Samsung klimatizace Wind-Free pracuje tak dobře, že ji ani nezaregistrujete. Po dosažení požadované teploty systém rovnoměrně distribuuje upravený vzduch bez nepříjemného proudění chladného vzduchu. „Dejte sbohem průvanu studeného vzduchu.“

Namalujeme vám originální obrazy na značková malířská plátna. Malujeme podle vašich přání a požadavků jak abstraktní, tak realistické obrazy a obrazy současného umění. Jsme vstřícní k individuálním požadavkům.

Pořiďte si svoje vlastní bydlení.

Naším cílem je poskytnout služby vysokých kvalit s koncentrací na spokojenost zákazníka a vybudování silné základny spokojených a stálých klientů. Spolupráci s klientem považujeme za velmi důležitou a jednáme otevřeně v zájmu zákazníka.